CATEGORIES
INFO
Služby
Kontakt

DAR Z PŘÍRODY, s.r.o.

V Nových Bohnicích 820/29,
181 00 Praha 8 - Bohnice

Otevírací doba: Po-Pá 10 - 17h.

Platba u nás v obchůdku pouze v HOTOVOSTI.

+420 739 454 045

Pokud Vám telefon ihned nepřijmeme, jsme v danou chvíli zaneprázdnění a hned, jak to bude možné, Vám zavoláme zpátky.
Děkujeme za pochopení.

FB-f-Logo__blue_29.png

Obchodní podmínky

  1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s obchodními podmínkami, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů. Změna/úprava objednaného zboží je možná pouze do doby než je zákazníkovi odeslán e-mail s informacemi o kompletně připravené zásilce. Jakmile je tento e-mail zákazníkovi odeslán, zásilku již přebírá dopravce Česká pošta a není možné již změnu uskutečnit.
  2. U jednotlivých produktů jsou případně uváděny rady, dávkování a doporučení od výrobců, která však v žádném případě nenahrazují lékařské vyšetření a konzultaci s lékařem. V případě jejich zakoupení kupujícím se konzultace s lékařem již předpokládá a kupující tak jedná výhradně na svoji odpovědnost.
  3. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných ůdajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.
  4. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.
  5. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud jde např. o nějaké chybějící či nepřesné údaje atd.
  6. Ceny jsou u produktů uvedeny včetně DPH.V případě chybějícího zboží bude zákazník e-mailem nebo telefonicky kontaktován.
  7. Prodávající si vyhrazuje právo na změnu barevnosti dekoračních materiálů (stuhy, mašle).
  8. Při opětovném doručení zásilky připočítáváme opět dopravu ve výši 150,-Kč bez ohledu na výši ceny zásilky a znovuzaslání zásilky je možné pouze při platbě předem na účet.
  9. V případě odmítnutí převzetí zásilky může být náhrada poštovného, vyskladnění, balení, vydání faktury aj. úkonů spojené s odesláním zásilky vymáhána. Nedohodnou-li se obě strany (prodávající a kupující) jinak, bude kupující kontaktován e-mailem a vyzván k úhradě vyčíslené škody v minimální výši 500,- Kč bez ohledu na výši ceny zboží v zásilce. Při nedodržení lhůty splatnosti bude věc předána k vymáhání právní cestou. E-mailová adresa objednávajícího bude zařazena do seznamu blokovaných uživatelů pro další objednávky formou dobírky, včetně zrušení všech dosud uskutečněných objednávek pro nárok na slevy a bonusy. Odblokování je možné pouze po telefonické dohodě, kdy bude vyžadována výhradně platba předem na účet po dobu 2 let. E-mailová adresa a jméno objednávajícího bude dále zadáno do celorepublikové evidence nevyzvednutých zásilek všech registrovaných e-shopů v ČR na adrese www.nespolehlivizakaznici.cz.